Call centrum, zákaznické a administrativní služby? Nebo si přejete celý servis internetového obchodu včetně vrácených zásilek  – vše od A do Z?

 

Zákaznický servis v rodném jazyce vašich zákazníků?

V celé Evropě se setkáváme se spoustou různých jazyků. S naším týmem můžete komunikovat německy a s vašimi zákazníky v jejich rodném jazyce. Specializujeme se obzvlášť na trh střední a východní Evropy. Angličtina a němčina jsou pro nás samozřejmostí. Buďte blíže svým zákazníkům, to je předpokladem vašeho úspěchu!

 

 
 

Eine Frau mit Tablett macht Einkäufe online

 Služby internetového obchodu

Ať už se bude jednat o příjem objednávek nebo o celý servis s případným zpracováním vrácených zásilek, budeme rádi vašimi specialisty. Přední provozovatelé internetových obchodů se již dlouhé roky oprávněně spoléhají na náš top servis.

Vice k tomu…посилання на www.engelbert-strauss.de

  

Zákazníci Engelbert Strauss, předního evropského dodavatele pracovních a ochranných oděvů, právem očekávají prvotřídní zákaznický servis.  Frma MSV MultiCall nabízí našim zákazníkům v průběhu let trvale vysokou úroveň jak při zpracování objednávek, výměny, ale také prezentace jejich zboží, a proto významně přispívá k úspěchu naší společnosti. Zvláště důležité je pro nás výzva, abychom vyhověli požadavkům zákazníka ještě tentýž den. 

KONTAKTUJTE NÁS! ▼