MSV Multicall se nachází v Evropě na 3 místech. Jako soukromá instistuce  můžeme  rychle zareagovat na Vaše požadavky dle všech Vašich přání.  Jsme zaměřeni na dlouhodobé vztahy se zákazníky. Filozofie není růst za každou cenu ale udržitelnost rozvoje orientovaného na vztahu se zákazníkem. Rosteme s našimi zákazníky!

 

Splečnost MSV Telemarketing vznikla v roce 2004 v rakouském Linci. V roce 2005 následovalo založení ve městě Lvov ve východní Ukrajině. Pozěji došlo k založení i v Českých Budějovicích v České republice (předtím MSV Telemarketing, nyní MSV Multicall).

Linz je hlavní město Horního Rakouska a má výhodné umístění pro veřejnou dopravu pro důležitá evropská města západní a východní Evropy ( Frankfurt a. M., Mnichov, Linz, Vídeň, Budapešť, Bukurešť, Istanbul) a severní a jižní (Berlín, Praha, Linz, Terst, Kooper, Záhřeb, Bělehrad, Atény) Achsen. Ekonomické a kulturní město v srdci Evropy — blízko německých a českých hranic a má dobré dálniční spojení pro východní a jižní Evropu — http://www.linz.at/  . Do nas można dostać się nawet statkiem po Dunaju. Navštivte Linz i lodí po Dunaji. Můžete využít i kvalitní služby ve městě a v nedalekých Alpách, v zimě na sjezdovce a v létě u jezer v Sloné komory s dobrou kvalitou pitné vody —  http://www.oberoesterreich.at/ .

České Budějovice  je hlavní měto Jižních Čech v České republice se zvláště krásným, historickým náměstím , o rozloze přesně 1 ha — http://www.c-budejovice.cz/de/stranky/willkommen.aspx  . Nádherné scenérie podél řeky Vltavy ve směru na město Český Krumlov — http://www.ckrumlov.info/docs/de/kaktualita.xml ,které jsou turistickým klenotem, vedou až k jezeru Lipno - http://www.lipno.in/ , které obklopuje jihočeskou lokalitu.

Lvov  na západní Ukrajině je již milionářskou metropolí a nachází se cca 70 km od polských hranic —  http://www.inlviv.info/  .Toto nejvýchodnější město střední Evropy je centrem evropanů nově žijících na Ukrajině. V této těžké době pro Ukrajinu je rozvíjející cestovní ruch a přes 5000 aktivní ve všech hlavních US softwarový gigant vývojářů charakterizují město. Kulturně a před Flair Lvov jako bývalého hlavního města Galicie a jeden z největších židovských měst ve střední Evropě se vyznačuje velkou minulostí. Lvov je vždy stojí za návštěvu. Jako univerzitní město s tisíci studenty a vzdělaných akademiků je ideálním místem pro «MSV Multicall».

KONTAKTUJTE NÁS! ▼