Proč důvěřovat renomované společnosti MSV Multicall?


Engelbert-strauss logo

 

Zákazníci Engelbert Strauss, předního evropského dodavatele pracovních a ochranných oděvů, právem očekávají prvotřídní zákaznický servis.  Firma MSV MultiCall nabízí našim zákazníkům v průběhu let trvale vysokou úroveň jak při zpracování objednávek, výměny, ale také prezentace jejich zboží, a proto významně přispívá k úspěchu naší společnosti. Zvláště důležité je pro nás výzva, abychom vyhověli požadavkům zákazníka ještě tentýž den.

 

Taurus logo 

Poté, co jsme před lety měli špatné zkušenosti s call centrem, se opět začal v Německu v sídle  společnosti rozvíjet zákaznický servis pro Polsko a Českou republiku. Nutné zdůraznit, že za problémy stály pracovní poslily bez odpovídajících jazykových znalostí.  Náš druhý pokus o zajištění zákaznického servisu v call centru s personálem, který má blízko k našim zákazníkům, se ukázal jako šťastný. Naši zákazníci jsou obsluhováni nyní od roku 2010 společností MSV MultiCall k naší plné spokojenosti.

.Joachim Wende Photo
Joachim Wende, Jednatel

 


 

Diskrétnost je pro nás velmi důležitá! Reference klientů,  kteří mají většinou vedoucí postavení na trhu ve svých oborech, hlavně renomovaných obchodních domů z německy mluvících zemí, uvádíme pouze s výslovným souhlasem našich zákazníků.


 

Výhoda firmy MSV Multicall je vysoká kvalifikace zaměstnanců. MSV MULTICALL vyniká nízkou fluktuací zaměstnanců!

 

 

Olena SanOlena San
Od založení firmy v roce 2004 jsem teamleadrem ve společnosti  MSV MultiCall. V té době naše společnost nesla název „Tele Mist Plus“. Náš základní tým funguje ve firmě již mnoho let. Změny zaměstnanců jsou vzácné. Nově přijatí zaměstnanci jsou pečlivě proškoleni. To nám umožňuje dobře zpracovávat i složité úkoly zákaznického servisu a poskytovat tak trvale vysokou úroveň služeb. 
Tanya HeshTanya Voytovych
Ihned po ukončení studiích německé filologie jsem začala pracovat ve společnosti MSV MultiCall.  Poté jsem byla na mateřské  dovolené s mými dvojčaty. Díky peči mateřské školky a mojí babičky, jsem se mohla vrátit k práci, s kterou jsem velmi spokojena. Od té doby, co moje děti už chodí do školy, jsem  se mohla dokonce věnovat studim práv a věřím, že získané poznatky uplatním v nových projektech MSV MULTICALL

 


 

Společnost MSV  Multicall byla uznán finančním úřadem jako nejlepší regionální daňový poplatník

V případě, že i finanční úřad firmu uznává, znamená to, že ve věci daní má firma MSV Multicall vše v nejlepším pořádku! V roce 2014  firma MSV MULTICALL (dřívější název firmy - Telemist Plus) obdržela certifikát a ocenění od finanční správy Ukrajiny ve Lvovského kraje  - nejlepší poplatník v regionu s počtem obyvatel ve výši 2 mil. My se můžeme hrdě ozančit za "Mistr oboru 2014".

Steuerzahler


 MSV MulticalL 2015: Innovativste Firma Lembergs

DmytroUndOlja

V rámci 15. Mezinárodního ekonomického fóra města Lvov, které organizovalo město Lvov i    Regionální hospodářská komora s velkou mezinárodní účastí, bylo společnosti mimo jiné uděleno ocenění za úspěchy v různých odvětvích podnikání. Nezávislá porota složená z ministerstva pro hospodářský rozvoj a obchodu udělila společnosti MSV MULTICALL 1. místo v kategorii "LVOV INOVATION"Proto jsme se stali "tvářé města Lvov" pro 2015. Naše řešení v oblasti ІР telefonie a ERP systémů založených na cloud technologiích přesvědčil porotu o naší vyjímečnosti. A to ve městě, kde jsou zastoupeny řady známých amerických největších IT firem s více než 5000 vývojáři softwaru. Jak lze vidět z fotografií, Olga Fehecyn a Dmytro Ruschak jsou opravdu šťastní, že jsme získali toto ocenění!!

Diploma

 

KONTAKTUJTE NÁS! ▼