Eine Frau mit Headset

Call centrum příjem objednávek a horká linka

„Zákazník je král“ - Vaši zákazníci a Vy, jako objednavatel, jste pro nás v našem Call centru vždy ti nejdůležitější prioritou! Pečujeme o kontakt s Vašimi zákazníky, staráme s o spolehlivý, rychlý a na zákazníka orientovaný servis. Servis vedoucí ke spokojenosti a upevnění vazby mezi zákazníkem a Vámi. Náš tým Vám poskytne kompletní servis – od zadání objednávky, rezervace zboží, vyřízení stížností a reklamací. Kromě telefonické komunikace poskytuje také komunikaci přes e-mail atd., za účelem dostupnosti zákazníka.

Více informací…

 

Viele Leute stehen in der Schlange und warten

Podpora podnikání a kongresový management prostřednictvím našeho Call centra, stejně tak jako naše podpora při neočekávaných problémech je dalším pevným bodem v naší nabídce pro vás

 Více k tomu…

Menschenhände halten die Buchstaben, aus denen sich ein Wort „Emergency“ ergibt

 Více k tomu…

Servis v cizích jazycích, mezinárodní komunikace a to ve všech nových komunikačních kanálech je v MSV Multicall centrech to nejdůležitější. Proškolení a zkušení pracovníci garantují úspěch při získávání zákazníka a to i tehdy, když si nás objednáte „pouze“ jako Call centrum. Rádi Vám poskytneme BPO - poradenství, můžeme Vás zastoupit a poradit, co byste ještě mohli zlepšit ve Vašem podniku. Pomůžeme Vám optimalizovat Vaše náklady a zlepšit kvalitu služeb!

Více k tomu…

Ein Baum mit den Fahnen der europäischen Staaten

KONTAKTUJTE NÁS! ▼