Flyers mit den Sprachen, auf denen die Dienstleistungen unseres Callcenters angeboten werden

Celosvětovost mluvíme s vašimi zákazníky v mnoha jazycích! 

Deutsch, Englisch, Němčina, angličtina, čeština, polština, slovenština, ukrajinština, ruština, ale také maďarština, rumunština nebo italština a španělština jsou jazyky, které vám jsou okamžitě k dispozici a se kterými můžeme zodpovědět hovory a dotazy vašich zákazníků. Rádi se vám pokusíme zajistit i další rozmanité, exotické jazyky prostřednictvím spolupráce s partnery tak, abyste dostali veškerý vícejazyčný servis z jedné ruky. Celosvětovost je naše přednost! 

 

Vaše noví spolupracovníci jsou jednička!

  

Největší plus pro vás u MSV Multicall jsou naši excelentní spolupracovníci.Bez spolupracovníků, z nichž většina má ukončenou vysokou školu a bez jejich odborné kompetence, jejich vysokého cítění pro zákazníky a jejich plného nasazení, bychom nikdy nemohli nabídnout takovou kvalitu a efektivnost. Bez nich bychom nikdy nemohli přesvědčit velké renomované obchodní společnosti z různých odvětví, aby se staly, a to již po mnoho let, někdy více jak jedno déle než 1 desetiletí až se naši zákazníci. 80% našich zaměstnanců jsou již více než 5 let pracovníky MSV MultiCall. 

 

Nové komunikační kanály 

Nejen po telefonu, ale i přes komunikaci přes internet jsme se přiblížili svým zákazníkům. Dostaneme se do kontaktu s nimi prostřednictvím e-mailu, SMS nebo sociálních médií. Prostřednictvím webového chatu jsme samozřejmě pro své zákaznické také na dosah. 

Überblick über die Dienstleistungen des Callcenters

 

Beratung mit den erfahrenen Beratern

BPO-Poradenství

Při systematizaci a optimalizaci našich obchodních procesů vám rádi poradíme: Které procesy mohou být zadány, které zůstávají užitečně pro podnikání? Poradenství pro vstup na trh v zemích, kde jsme již aktivní, a proto můžete ušetřit spoustu "poplatků", můžete je získat za výhodné ceny s ohledem na budoucí spolupráci. BPO (business process outsourcing) Consulting je nezbytnou podmínkou pro úspěšnou dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky. Eventpushing a Kongres Management - k získání více zákazníků!

 

KONTAKTUJTE NÁS! ▼