Eine lächelnde Callcentermitarbeiterin mit Headset

Provoz internetového obchodu a odběratelský servis s navýšením prodeje

Přijmeme všechny hovory a otázky vašich zákazníků a odběratelů, odpovíme na jejich e-maily, zavoláme také zpět zákazníkovi. Kompletní provoz internetového obchodu a odběratelský servis, který vás přesvědčí. Aby došlo k navýšení prodeje a tím dále stoupal váš prodejní úspěch, můžeme vám nabídnout další vhodné služby a doplňkové produkty z vašeho portfolia. Tímto získáte více času věnovat se intenzivně vaší nabídce zboží, odbytu atd. 

 

Více k tomu ...

 

Roter Kreis mit dem Telefonhörer

Služby pro nouzové případy

Měli byste být spolehlivě k zastižení v určitých časech, protože jste zodpovědni za funkčnost důležitých firemních osnov, služeb atd. nebo právě toto byste chtěli v nouzových případech nabídnout. Rádi pro vás přijmeme takové hovory a spolehlivě zaktivujeme nasazení vašich spolupracovníků. Služby pro nouzové případy nabízejí obzvláště spolehlivá Callcentra se spolehlivým týmem, jaký vám MSV Multicall může nabídnout.

 Více k tomu ...

Pomoc a podpora pro navýšení prodeje

Prostřednictvím telefonu zodpovíme otázky vašich zákazníků k právě zakoupeným produktům, k rezervované cestě, k zakoupenému lístku apod.. Naše pomoc a podpora jsou rozhodující pro váš dlouhodobý úspěch. Navíc využíváme nahrávání telefonního spojení, abychom zvýšili spokojenost vašich zákazníků a nabízíme k navýšení prodeje vhodné doplňující služby a doplňkové produkty z vašeho portfolia. Vaše efektivní cesta k úspěchu!

Více k tomu…

Tablett, auf dessen Bildschirm Helpdesk zu lesen ist.

KONTAKTUJTE NÁS! ▼