REKLAMACE, STÍŽNOSTI A DOBROPISY

Každá stížnost je šance.  Zákazník, který se snaží a přináší jeho hněv na papíře nebo v telefonním hovoru, je obzvláště cenný. Prostřednictvím reklamací a stížností se dozvíte, jaké postupy v podnikání ještě nejsou zavedeny. Důležité přitom je, aby se Váš zákazník cítil nejprve příjemně a rychle získal správnou odpvěď. Poté můžeme získat zákazníka zase zpět. Nasloucháme Vašim zákazníkům a rozeznávme jejich obchodní požadavky.

Eine Callcentermitarbeiterin nimmt vom Herrn aus dem Bringservice die Pakete ab und füllt entsprechende Papiere aus

Nasloucháme přesně Vaším zákazníkům, analyzujeme jejich stížnosti a uznáváme jejich obchodní požadavky. Rozhodněte se, který systém nebo jaký proses upřednostňujete při optimalizaci. Pomocí našich detailních informací, se Vám podaří v krátké době, zvýšit kvality služeb a zvýšit spokojenost zákazníků. Ostatně: Úspěšně řešené stížnosti mají silný emocionální efekt. Toto budete doporučovat!

Eine orange Uhr, die sechzehn zeigt

Upravíme vrácených balíků pro Vás rádi ve stejný den jako součást našehoKompletního zákaznického servisu. Zákaznický servis extra třídy! Využijte našich 10 let zkušeností výnosových služeb. Vaši zákazníci Vám poděkují!

KONTAKTUJTE NÁS! ▼