Firemní reprezentace a poradenství, jak s nížit náklady!

Pokud chcete vstoupit na český, polský, nebo ukrajinský trh, potřebujete reprezentační firmu nebo pobočku, která se postará o formality jako jsou licence a povolení, udělá překlady, zkoumá trh, připravuje vaše obchodní cesty a podobně. Na začátku je rozsah obchodních aktivit ještě nízký. Naproti tomu stojí vysoké náklady za pronájem kanceláře, daňového poradce, účetní, vybavení kanceláře, založení firmy popřípadě náklady na hledání sídla a zaměstnanců, problémy s fluktuací zaměstnanců, jistotou vašich administrativních prostor, kontrolou efektivity atd. Ještě nevíte, zda vstup na trh bude vůbec probíhat úspěšně.

Firemní reprezentace od 990,- Euro za měsíc, včetně využití cizích jazyků!

Využijte proto naši skvělou nabídku, minimalizujte vaše riziko a vaše výdaje!

Komunikace s obchodními partnery, orgány a úřady atd. probíhá v cizím jazyce a s Vámi v němčině či angličtině. Tito jsou k zastižení přes rakouské nebo německé telefoní číslo za místní tarif a k dispzici je také místní telefoní číslo. Dokonce i hovorné , ketré vzniká obvykle za back-office je do 990,-€. Připojení na Vaši infrastrukturu IT obvykle nebývá žádný problém. Do té doby může Vaše nová kancelářská síla vyřizovat samozřejmě ostatní kancelářské práce, protože mluví dobře německy!

Poté si můžete vždy založit pobočku, především pokud vstup na trh je úspěšný a Vy jste si jisti, že budete dlouhodobě prezentován.

 

Der Teamleiter bespricht die Schwerpunkte des erfolgreichen Eintritts in neue Märkte mit seinen Mitarbeitern

Poradenství pro váš úspěšný vstup na nové trhy

Budeme Vás doprovázet při Vašem vstupu na trh do rizikových států východní Evropy. Abyste jako mnozí, kteří se snažili přenést přes neznalosti regionálních rozdílů, mentality a pak zbytečně tvrdě zaplatili. Naše dlouholeté zkušenosti na zemi jsou pro vás výhodou, kterou byste neměli opominout! Naopak používáme jako naše velké sítě v EU prostřednictvím stránek v Rakousku pro východní evropské společnosti, které se usadí v regionu DACH a hledáme obchodní partnery a zákazníky v Rakousku, Německu a Švýcarsku. Konzultant pro MSV MultiCall je ve Lvově.  

 

KONTAKTUJTE NÁS! ▼