Call center, biuro obsługi klientów, usługi sekretarskie, obsługa sklepów internetowych od zamówienia i do zwrotu towaru?

 

Biuro obsługi klientów w ich języku ojczystym?

Różnorodność Europy została odzwierciedlona w liczebności języków, rozpowszechnionych na kontynencie. Nasz zespół rozmawia z Państwem w języku niemieckim, a z klientami Państwa — w ich języku ojczystym. To szczególnie aktualnie dla nowych rynków Europy Centralnej i Wschodniej. Oczywiście, nadajemy usługi w języku niemieckim i angielskim. W wyniku — Państwo są zrozumiali dla swojego klienta, co jest podstawą dla Pańskiego stałego sukcesu w sprzedażach! 
 
 

Eine Frau mit Tablett macht Einkäufe online

Obsługa sklepów internetowych

Przyjmujemy zamówienia albo reklamacji na zwrot towaru i przeprowadzamy codzienną sprawozdawczość. W tym my — Pański ekspert. Administratorzy czołowych sklepów internetowych w ciągu długich lat zasłużono ufają naszemu pierwszorzędnemu serwowi.

Dokładniej…link www.engelbert-strauss.de

 

Klienci firmy «Engelbert Strauss», europejskiego lidera w dostarczeniu odzieży roboczej i ochronnej, zawsze liczą na pierwszorzędny serw. «MSV Multicall» proponuje naszym klientom wieloletni wysoki poziom obsługi jak przy zamówieniu, tak i przy zwrocie towaru, a także podczas prezentacji naszych towarów i tym robimy istotny wkład do pomyślności naszej firmy. Zwłaszcza ważne dla nas jest szybkie wykonanie życzeń klientów przeważnie w ciągu jednego dnia.

KONTAKT Z NAMI! ▼