W Europie 3 filie «MSV Multicall». Jako firma prywatna, możemy bardzo szybko i bez zwłok spełnić życzenia Państwa w głównym biurze. Długotrwałe udane stosunki z klientami przebywają w centrum naszej uwagi. Filozofia naszej firmy polega nie na szybkim wzroście za wszelką cenę, a w stabilnym rozwoju z orientacją na klienta. Rośniemy razem z naszymi klientami!

 

Historia firmy zaczyna się od 2004 roku z założenia Sp. z o.o. «MSV Telemarketing» w austriackim mieście Linz, które na r. Dunaj. W 2005 roku już otwarto filię w Ukrainie Zachodniej, w m. Lwów (była nazwa firmy «Telemist Plus» była zmieniona na PP «MSV Multicall»), po upływie pewnego czasu — filię w m. Czeskie Budziejowice w Czechach (byłą nazwę «MSV Telemarketing» zmieniono na «MSV Multicall»).

Linz jest stolicą ziemi federalnej Górna Austria, która jest wygodnie rozmieszczona na ważnych drogach transportowych: z zachodu na wschód przez Frankfurt nad Menem, Monachium, Linz, Wiedeń, Budapeszt, Bukareszt, Stambuł, a z północy na południe — przez Berlin, Pragę, Linz, Triest, Kafar, Zagrzeb, Belgrad, Ateny. Linz — ekonomicznie aktywne miasto, a także ośrodek kulturalny w sercu Europy — rozmieszczony niedaleko od polskiej i czeskiej granicy i ma dobre połączenie przez autostradą ze wschodnią i południową Europą — http://www.linz.at/  . Do nas można dostać się nawet statkiem po Dunaju. Tutaj Państwo mogą porozkoszować się wysokim poziomem życia w mieście i pobliskich Alpach: w zimie odwiedzić nasze znane nartostrady, a latem wykąpać się w krystalicznych wodach znanych Salzkammergutskich jezior —  http://www.oberoesterreich.at/ .

Czeskie Budziejowice  to stolica Południowej Bohemii w Czechach, a zwłaszcza z pięknym historycznym placem miejskim wielkością 1 ha — http://www.c-budejovice.cz/de/stranky/willkommen.aspx  . Nasza czeska filia jest otoczona świetnymi krajobrazami, które rozpościerają się w kierunku Krumau aż do Mołdawii — http://www.ckrumlov.info/docs/de/kaktualita.xml , turystycznej perły aż do Lipno - http://www.lipno.in/ , dużego w Mołdawii zbiornika wodnego.

Lwów  to milionowe miasto w Ukrainie Zachodniej, rozmieszczone mniej więcej za 70 km od granicy z Polską —  http://www.inlviv.info/  . Multykulturalna za stylem i z dobrze zachowanymi instrukcjami swojej majestatycznej przeszłości, ta dawna stolica Galicji zawsze zasługuje na to, żeby ją odwiedzić. Obecnie Lwów stał się centrum nowego obywatelskiego społeczeństwa Ukrainy, orientowanego na Europę. W te ciężkie dla Ukrainy czasy rozwinięty turyzm i w przybliżeniu 5000 ІТ-kompanii, które pracują na amerykańskich gigantów oprogramowania, formują dwa główne kierunki rozwoju miasta. Jako miasto uniwersytetów z tysiącami studentów i wykwalifikowanych fachowców Lwów jest idealnym miejscem dla filii «MSV Multicall».

KONTAKT Z NAMI! ▼