Dlaczego wybitne firmy ufają «MSV Multicall»?Engelbert-strauss logoKlienci firmy «Engelbert Strauss», europejskiego lidera w dostarczeniu odzieży roboczej i ochronnej, zawsze liczą na pierwszorzędny serw. «MSV Multicall» proponuje naszym klientom wieloletni wysoki poziom obsługi jak przy zamówieniu, tak i przy zwrocie towaru, a także podczas prezentacji naszych towarów i tym robimy istotny wkład do pomyślności naszej firmy. Zwłaszcza ważne dla nas jest szybkie wykonanie życzeń klientów przeważnie w ciągu jednego dnia.

 


 

Taurus logo 

Po wieloletnim negatywnym doświadczeniu z pewnym call center nasza kompania w Niemczach w całości przeszła na własne biuro obsługi klientów z Polski i Czech . Lecz, niestety, u nas powstał problem z dostateczną liczbą wykwalifikowanych pracowników odpowiedniego poziomu wiedzy języka. Druga próba przekazać biuro obsługi klientów miejscowemu call centrum, pracownicy którego dobrze rozumieli by klientów, została dla nas udaną. Od 2010 roku «MSV Multicall» nadaje wparcie serwisowe naszym klientom, w całości zadowalając nasze wymagania.

Joachim Wende Photo
Joachim Wende, dyrektor

 


 

Diskretion ist uns sehr wichtig! Referenzen geben wir nur nach ausdrücklicher Zustimmung durch unsere Kunden, überwiegend renommierte Handelshäuser aus dem deutschsprachigen Raum, zumeist Marktführer in ihrer Branche, bekannt.


 

Przewaga dla Państwa - to wysoka kwalifikacja naszych pracowników. «MSV Multicall» umiejętnie wyodrębnia się niewielką płynnością kadrów!

 


 

Ołena ZańOlena San
Z czasu założenia firmy «MSV Multicall» w 2004 roku jestem kierownikiem projektu. Wtedy nasza firma nazywała się «Telemist Plus». Główna grupa pracowników z nami na firmie już wiele lat. Płynność kadrów jest prawie nieobecna. Nowych współpracowniczek starannie nauczamy. Dzięki temu możemy łatwo dać radę z kompleksowymi serwisowymi zadaniami i proponować nieodmienny wysoki poziom obsługi serwisowej. 
Tania HeszTanya Voytovych
Zaczęłam pracować w «MSV Multicall» od razu po zakończeniu uniwersytetu, gdzie studiowałam filologię niemiecką. Potem poszłam na urlop rodzicielski - u mnie urodziły się bliźnięta. Dobre przedszkole i babcie dały mi możliwość ponownie wyjść do pracy, którą jestem bardzo zadowolona. Moje dzieci już są uczniami, i u mnie pojawiło się trochę wolnego czasu, dlatego teraz studiuję w Instytucie wykształcenia podyplomowego na prawnika i spodziewam się, że potrafię zastosować tą wiedzę w nowych projektach «MSV Multicall».

 


 

Służba podatkowa wyróżniła «MSV Multicall» jako najlepszego podatnika regionalnego!

Jeśli nawet służba podatkowa wyróżnia firmę, to u niej naprawdę musi być wszystko na najwyższym poziomie! Urząd finansowy Ukrainy w obwodzie Lwowskim wyróżnił w 2014 roku «MSV Multicall» (była nazwa firmy — «Telemist Plus») listem i nagrodą jako najlepszego podatnika w dwumilionowym obwodzie. Na pewno możemy nazywać siebie «Liderem branży 2014». 

Steuerzahler


«MSV Multicall»  2015: Pierwsze miejsce w nominacji „Innowacyjny Lwów”

DmytroUndOlja

W ramach 15-go Międzynarodowego forum ekonomicznego, które zorganizowały miasto Lwów i Obwodowa izba handlowa, były wyróżnione przedsiębiorstwa za niezwykłe osiągnięcia w różnych branżach. Niezależne jury Ministerstwa gospodarki i przemysłu uznało PP «MSV Multicall» za zwycięzcę konkursu «Oblicze miasta 2015» w nominacji „Innowacyjny Lwów”. Nasze decyzje w branży ІР-telefonii i systemach ERP, która bazuje się na zachmurzonych technologiach, przekonały jury w naszej wyłączności. I to w mieście, gdzie pracują znani amerykańscy ІТ-giganci z ponad 5000 projektantami oprogramowania. Jak widać z fotografii, Olga Fegecyn i Dmytro Ruszczak rzeczywiście cieszą się z tego trofeum! 

Diploma

 

KONTAKT Z NAMI! ▼