Eine lächelnde Callcentermitarbeiterin mit Headset

BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW SKLEPÓW INTERNETOWYCH I ABONENTÓW WŁĄCZNIE Z UPSALE

Przyjmiemy dla Państwa telefony od klientów i abonentów, odpowiemy na ich pytania i e-maile, a także zatelefonujemy Pańskim klientom. Pełnowartościowe biuro obsługi klientów sklepów internetowych i abonentów, które absolutnie Państwo usatysfakcjonuje! Również możemy zaproponować odpowiednie dodatkowe usługi i produkcję z portfolio Państwa i za pomocą upsale zwiększyć poziom sprzedaży. W Państwa natomiast pojawi się więcej czasu po to, żeby jeszcze rzetelniej dobrać asortyment proponowanych produktów, zatroszczyć się o ich zbycie i t.d.! To - efektywna droga do sukcesu! 

 

Dokładniej ...

Linie obsługi klientów oraz informacji z możliwością upsale 

Odpowiadamy przez telefon na pytanie klientów Państwa odnośnie zamówionej produkcji, zarezerwowanej podróży, kupionego biletu i t.d. Linie obsługi klientów oraz informacji zostaną decyzjami dla długoterminowego sukcesu Państwa. Oprócz tego, wykorzystujemy zapisy kontaktowe po to, żeby wyznaczyć poziom zadowolenia klientów Państwa albo zaproponować odpowiednie dodatkowe usługi i produkcję przez upsale z portfolio Państwa. To - Pańska efektywna droga do sukcesu!

Dokładniej ...

Tablett, auf dessen Bildschirm Helpdesk zu lesen ist.

 

Roter Kreis mit dem Telefonhörer

Służby poratunku

Państwo muszą stale być na związku, ponieważ odpowiadają za funkcjonowanie ważnych systemów technicznych, nadanie usług i t.d. albo chcą ich zaproponować na wymaganie? Z radością przyjmiemy telefony zamist Państwa i przeadresujemy wezwania Pańskim pracownikom. Służby poratunku potrzebują sprawdzonych call center z pewnym zespołem - takim, który może Państwu zaproponować «MSV Multicall».

 Dokładniej ...

KONTAKT Z NAMI! ▼