Flyers mit den Sprachen, auf denen die Dienstleistungen unseres Callcenters angeboten werden

Wielojęzykowość - my rozmawiamy z klientami Państwa w wielu językach!

Niemiecki, angielski, czeski, polski, słowacki, ukraiński, rosyjski, a także węgierski, rumuński, włoski i hiszpański - to języki, w których możemy zaproponować Państwu swoje usługi, przyjmować telefony i zamówienia klientów Państwa. Współpracujemy z partnerami, żeby zabezpieczyć kompleksową obsługę od jednej firmy również i w mniej rozpowszechnionych językach. Nasza wielojęzykowość - gwarancja Pańskiego sukcesu!

 

Pański nowi pracownicy - poręczenie pierwszorzędnego serwu!

  

Największym plusem dla Państwa na firmie «MSV Multicall» zostaną nasi świetni współpracownicy. Bez ich fachowości, a większość z nich ma wykształcenie wyższe, ich czułego postrzegania potrzeb klientów i oddania by nigdy nie potrafiliśmy zaproponować tej jakości i efektywności, która przywabia czołowe firmy handlowe, i dlatego oni już wiele lat czy nawet ponad dziesięciolecie zostają naszymi klientami. Właśnie mała płynność kadrów i jest gwarancją pewności i jakości naszych usług. Rośniemy nie zbyt szybko, a stopniowo, razem z naszymi klientami, i, w odróżnieniu od niektórych «królów zrostu»-jednodniówek, możemy sprzyjać trwałemu sukcesowi Państwa. 

 

Nowe kanały związku 

Przez rozpowszechnienie komunikacji w Internecie podtrzymujemy kontakt z klientami Państwa nie tylko przez telefon. Wykorzystujemy pocztę elektroniczną, SMS-y albo sieci socjalne. Pański klienci również mogą połączyć się z nami za pomocą chatu. 

Überblick über die Dienstleistungen des Callcenters

 

Beratung mit den erfahrenen Beratern

Konsultacja OPB (outsourcing procesów biznesowych)

W celu systematyzacji i optymalizacji biznesu Państwa z zadowoleniem dorazimy Państwu, które procesy można przekazać na opracowywanie do firmy-outsourcera, a które jednak docelowo zostawić w przedsiębiorstwie. Doradztwo dla wyjścia na rynek Państwa w krajach, gdzie już pracujemy, otrzymają Państwo za bardzo atrakcyjnymi cenami, dzięki temu zaoszczędzimy Państwu dużo kosztów na «szkolenie». Konsultacja OPB - konieczna przesłanka dla trwałej udanej współpracy z naszymi klientami! 

 

KONTAKT Z NAMI! ▼