Przedstawicielstwo firmy i doradztwo za niską cenę lecz na wysokim poziomie!

Dla wyjścia na rynki Czech, Polski i Ukrainy Państwu przydadzą się przedstawicielstwo czy filia firmy, które by zajmowały się takimi formalnościami, jak licencje i autoryzacje, robiły tłumaczenia, studiowały rynek, przygotowywały wyjazdy służbowe i t.d. Początkowa objętość produkcji czy zbytu nie jest duża, jeszcze Państwo nie znają, czy będzie udane Pańskie wyjście na nowy rynek, lecz już zderzają się z wysokimi cenami za wynajmowanie pomieszczenia, usługi konsultantów podatkowych. Państwu nie uniknąć kosztów na zagospodarowanie biura filii, gwarantowanie jego bezpieczeństwa, a jeszcze nie zapominajmy o problemie płynności kadrów, kontroli efektywności i t.d. 

Der Unternehmer flieht von den bürokratischen Gesetzen

Przedstawicielstwo firmy za 990 euro na miesiąc w pożądanych dla Państwa językach obcych!

Jeśli Państwo skorzystają z naszej pierwszorzędnej propozycji, minimalizują swoje ryzyka i koszty!

Proponujemy Państwu tylko za 990 euro na miesiąc personel z 40-godzinnym tygodniem roboczym i pełną infrastrukturą biurową— komputery, drukarka, telefon i skaner. Nasz współpracownik skontaktuje się w języku ojczystym z partnerami Pana, instytucjami, służbami i t.d., a z Państwem — w języku niemieckim albo angielskim. Państwo mogą zatelefonować mu zgodnie z miejscową taryfą pod numer austriacki czy niemiecki, a z miejsca — na lokalny. W 990 euro już wchodzi opłata za wszystkie rozmowy telefoniczne naszego biura. Dołączanie do Pańskiej ІT— infrastruktury, z reguły, również nie jest problemem. Oprócz tego, Pański nowy sekretarz może wykonywać dla Państwa inne rodzaje pracy biurowej, przecież on dobrze zna język niemiecki! 

Z czasem zawsze Państwo potrafią założyć swoją filię, jeśli Pańskie wyjście na rynek będzie udane i Państwo będą pewni, że pozostaną na nim na długo.

KONTAKT Z NAMI! ▼