Кол-центр, служба підтримки клієнтів, послуги секретарів, обслуговування Інтернет-магазинів від замовлення аж до повернення товару?

 

Служба підтримки клієнтів їхньою рідною мовою?

Розмаїття Європи відображене у чисельності мов, поширених на континенті. Наша команда спілкується з Вами німецькою, а з Вашими клієнтами — їхньою рідною мовою. Це особливо актуально для нових ринків Центральної та Східної Європи. Безперечно, ми надаємо послуги  німецькою та англійською мовами. Як результат — Ви зрозумілі своєму клієнтові, що і є передумовою для Вашого стійкого успіху в продажах!
 
 

Eine Frau mit Tablett macht Einkäufe online

 Обслуговування Інтернет-магазинів

Ми приймаємо вхідні замовлення або заявки на повернення товару і проводимо щоденну звітність. У цьому ми — Ваш експерт. Адміністратори провідних Інтернет-магазинів роками заслужено довіряють нашому першокласному сервісові.

Детальніше…посилання на www.engelbert-strauss.de

  

Клієнти фірми «Engelbert Strauss», європейського лідера у постачанні робочого та захисного одягу, завжди розраховують на першокласний сервіс. «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» пропонує нашим клієнтам багаторічний високий рівень обслуговування як при замовленні, так і при поверненні товару, а також під час презентації наших товарів і цим робить вагомий внесок в успішність нашої фірми. Особливо важливим для нас є швидке виконання побажань клієнтів переважно впродовж одного дня.  

КОНТАКТ З НАМИ! ▼