Чому авторитетні фірми довіряють «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ»?


Engelbert-strauss logo

Клієнти фірми «Engelbert Strauss», європейського лідера у постачанні робочого та захисного одягу, завжди розраховують на першокласний сервіс. «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» пропонує нашим клієнтам багаторічний високий рівень обслуговування як при замовленні, так і при поверненні товару, а також під час презентації наших товарів і цим робить вагомий внесок в успішність нашої фірми. Особливо важливим для нас є швидке виконання побажань клієнтів переважно впродовж одного дня.  

 


 

Taurus logo 

Після багаторічного негативного досвіду з певним кол-центром наша компанія в Німеччині повністю перейшла на власну службу підтримки клієнтів з Польщі та Чехії . Але, на жаль, у нас виникла проблема з достатньою кількістю кваліфікованих працівників відповідного рівня знання мови. Друга спроба передати службу підтримки клієнтів місцевому кол-центру, працівники якого добре розуміли б клієнтів, стала для нас успішною. Від 2010 року «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» надає сервісну підтримку нашим клієнтам, повністю задовольняючи наші вимоги.

Joachim Wende Фото
Йоахім Венде, директор

 


Конфіденційність для нас дуже важлива! Посилання ми опубліковуємо тільки після чітко вираженої згоди наших клієнтів, переважно це авторитетні фірми на німецькомовному ринку, здебільшого лідери в своїй галузі.


 

Ваша перевага це висока кваліфікація наших працівників. «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» вдало вирізняється невеликою плинністю кадрів!

 


 

Олена ЗаньOlena San
Із часу заснування фірми «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» у 2004 році я є керівником проекту. Тоді наша фірма називалась «Телеміст Плюс». Основна група працівників з нами на фірмі уже багато років. Плинність кадрів майже відсутня. Нових співробітниць ми старанно навчаємо. Завдяки цьому можемо легко давати раду з комплексними сервісними завданнями та пропонувати незмінно високий рівень сервісного обслуговування. 
Таня ГешTanya Voytovych
Я почала працювати у «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» зразу після закінчення університету, де вивчала німецьку філологію. Потім пішла у декретну відпустку – у мене народилися двійнятка. Хороший садочок та бабусі дали мені змогу знову вийти на роботу, якою я дуже задоволена. Мої діти вже школярики, і у мене з’явилося трохи вільного часу, тому я зараз навчаюся в Інституті післядипломної освіти на юриста і сподіваюся, що зможу застосувати ці знання в нових проектах «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ». 

 


 

Податкова служба відзначила «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» як найкращого реґіонального платника податків!

Якщо навіть податкова служба відзначає фірму, то в неї справді повинно бути все на найвищому рівні! Управління фінансами України у Львівській області відзначило у 2014 році «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» (колишня назва фірми — «Телеміст Плюс») грамотою та нагородою як найкращого платника податків у двохмільйонній області. Ми ствердно можемо називати себе «Лідером галузі 2014».

Steuerzahler


 «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» 2015: Перше місце у номінації «Львів інноваційний»

DmytroUndOlja

У рамках 15-го Міжнародного економічного форуму, який організували місто Львів та Обласна торговельна палата, були нагороджені підприємства за незвичні досягнення у різних галузях. Незалежне журі Міністерства економіки та промисловості визнало ПП «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» переможцем конкурсу «Обличчя міста 2015» у номінації «Львів інноваційний». Наші рішення у галузі ІР–телефонії та системах ERP, що базуються на хмарних технологіях, переконали журі у нашій винятковості. І це у місті, де працюють відомі американські ІТ-гіганти з понад 5000 розробниками програмного забезпечення. Як видно з фотографії, Ольга Фегецин та Дмитро Рущак справді раді цьому визнанню!

Diploma

 

КОНТАКТ З НАМИ! ▼