У Європі є 3 філії «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ». Як приватна фірма, ми можемо дуже швидко та без зволікань погодити Ваші бажання у головному офісі. Довготривалі успішні стосунки з клієнтами перебувають у центрі нашої уваги. Філософія нашої фірми полягає не у стрімкому зростанні за будь-яку ціну, а у стабільному розвитку з орієнтацією на клієнта. Ми ростемо разом з нашими клієнтами!

 

Історія фірми починається у 2004 році з заснування ТзоВ «МСФ Телемаркетинг» в австрійському місті Лінці, що на р. Дунаї. У 2005 році вже відкрито філію у Західній Україні, у м. Львові (колишня назва фірми «Телеміст Плюс» була змінена на ПП «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ»), трохи згодом — філію у м. Чеське Будейовіце у Чехії (колишню назву «МСФ Телемаркетинг» змінено на «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ»).

Лінц є столицею федеративної землі Верхня Австрія, яка вигідно розташована на важливих транспортних шляхах: із заходу на схід через Франкфурт-на-Майні, Мюнхен, Лінц, Відень, Будапешт, Бухарест, Стамбул, а із півночі на південь — через Берлін, Прагу, Лінц, Трієст, Копер, Загреб, Белград, Афіни. Лінц — економічно активне місто, а також культурний осередок у серці Європи — розташований недалеко від польського та чеського кордону і має добре сполучення автострадою зі східною та південною Європою – http://www.linz.at/. До нас можна завітати навіть кораблем по Дунаю. Насолоджуйтеся високим рівнем життя у місті та ближніх Альпах: взимку відвідайте наші відомі лижні траси, а влітку скупайтеся у кришталевих водах знаних Зальцкамергутських озер – http://www.oberoesterreich.at/.

Чеське Будейовіце — це столиця Південної Богемії у Чехії, з особливо гарною історичною міською площею завбільшки 1 га — http://www.c-budejivice.cz/de/stranky/willkommen.aspx. Наша чеська філія оточена чудовими краєвидами, що простягаються у напрямку Крумау аж до Молдавії – http://www.ckrumlov.info/docs/de/kaktualita.xml, туристичної перлини аж до Ліпно – http://www.lipno.in/ , великого молдавського водосховища.

Львів — це мільйонне місто у Західній Україні, розташоване приблизно за 70 км від кордону з Польщею – http://www.ilviv.info/. Мультикультурна за стилем та із добре збереженими памятками свого величного минулого, ця давня столиця Галичини завжди вартує того, щоб її відвідати. Нині Львів став центром нового громадянського суспільства України, орієнтованого на Європу. У ці важкі для України часи розвинений туризм та приблизно 5000 ІТ-розробників, які працюють на американських гігантів програмного забезпечення, формують два основні напрямки розвитку міста. Як місто університетів з тисячами студентів та кваліфікованих фахівців Львів є ідеальним місцем для філії «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ». 

КОНТАКТ З НАМИ! ▼