Eine Frau mit Headset

Кол-центр: приймання замовлень та гаряча лінія

«Клієнт — це король!» — Ваші клієнти і Ви як роботодавець маєте пріоритет у нашому кол-центрі! Ми підтримуємо постійний контакт з Вашими клієнтами і гарантуємо високий рівень задоволення всіх їхніх запитів завдяки індивідуальному підходу та швидкому реагуванню. Наша команда може обслуговувати класичні гарячі лінії, здійснювати прийняття / реєстрацію замовлень і скарг. Ваші клієнти можуть із нами сконтактувати не лише телефоном, але й електронною поштою.

Детальніше…

 

Послуги іноземними мовами усіма найновішими засобами комунікації та багатомовність — це акценти кол-центрів «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ». Наші кваліфіковані та досвідчені працівники гарантують Вам успіх Вашого аутсорсингового проекту, навіть якщо Ви замовите нас тільки як кол-центр для переадресації викликів. Ми охоче проведемо BPO-аналіз, що покаже, які завдання Вам доцільно передати нам, а які — виконувати самостійно. Таким чином Ви отримаєте кращу якість за менші кошти!

Детальніше…

Ein Baum mit den Fahnen der europäischen Staaten

Viele Leute stehen in der Schlange und warten

Промоція заходів, організація конгресів через наш кол-центр, а також забезпечення служби невідкладної допомоги — ось ще декілька наших привабливих пропозицій!

 Детальніше…

Menschenhände halten die Buchstaben, aus denen sich ein Wort „Emergency“ ergibt

 Детальніше…

КОНТАКТ З НАМИ! ▼