Багатомовність ми спілкуємося з Вашими клієнтами багатьма мовами!

Німецька, англійська, чеська, польська, словацька, українська, російська, а також угорська, румунська, італійська й іспанська – це мови, якими ми можемо запропонувати Вам свої послуги, приймати дзвінки та замовлення Ваших клієнтів. Ми співпрацюємо з партнерами, щоб забезпечити комлексне обслуговування від однієї фірми також і менш поширеними мовами. Наша багатомовність – гарантія Вашого успіху! 

 

Ваші нові працівники запорука першокласного сервісу!

  

Найбільшим плюсом для Вас на фірмі «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ» стануть наші чудові співробітники. Без їхньої професійності, а більшість із них здобули вищу освіту, їхнього чутливого сприйняття потреб клієнтів і самовіддачі ми б ніколи не змогли запропонувати ту якість та ефективність, яка приваблює провідні торгові фірми, і тому вони вже багато років чи навіть понад десятиліття залишаються нашими клієнтами. Саме мала плинність кадрів є гарантією надійності і якості наших послуг. Ми ростемо не надто швидко, а поступово, разом із нашими клієнтами, і, на відміну від деяких «королів росту»-одноденок, можемо сприяти Вашому тривалому успіхові.

 

Нові канали зв’язку

Через поширення комунікації в Інтернеті ми підтримуємо контакт із Вашими клієнтами не тільки телефоном. Ми використовуємо електронну пошту, смс або соціальні мережі. Ваші клієнти також можуть зв’язатися з нами за допомогою веб-чату. 

Überblick über die Dienstleistungen des Callcenters

 

Beratung mit den erfahrenen Beratern

Консультація АБП (аутсорсинг бізнес-процесів)

Із метою систематизації та оптимізації Вашого бізнесу ми з задоволенням порадимо Вам, які процеси можна передати на опрацювання фірми-аутсорсера, а які все ж таки доцільно залишити на підприємстві. Консалтинг для Вашого виходу на ринок у країнах, де ми вже працюємо, Ви отримаєте за особливо привабливими для Вас цінами, цим ми зекономимо Вам багато коштів на «навчання». Консультація АБП – необхідна передумова для тривалої успішної співпраці з нашими клієнтами! 

КОНТАКТ З НАМИ! ▼