Eine lächelnde Callcentermitarbeiterin mit Headset

Служба підтримки Інтернет-магазинів й абонентів включно з апсейлом

Ми приймемо для Вас дзвінки Ваших клієнтів й абонентів, відповімо на їхні питання й електронні листи, а також зателефонуємо Вашим клієнтам. Повноцінна служба підтримки Інтернет-магазинів та абонентів, що однозначно Вас задовольнить! Також ми можемо запропонувати відповідні додаткові послуги та продукцію з Вашого портфоліо і за допомогою апсейлу підвищити рівень Ваших продажів. У Вас натомість з’явиться більше часу для того, щоб ще ретельніше добрати асортимент пропонованих товарів, потурбуватися про їхній збут і т.ін.! Це – ефективний шлях до успіху! 

Детальніше …

Лінії підтримки та довідки з можливістю апсейлу 

Ми відповідаємо телефоном на питання Ваших клієнтів стосовно замовленої продукції, зарезервованої подорожі, купленого квитка і т.ін. Лінії підтримки та довідки стануть вирішальними для Вашого довготермінового успіху. Крім цього, ми використовуємо контактні записи для того, щоб визначити рівень задоволення Ваших клієнтів або запропонувати відповідні додаткові послуги та продукцію через апсейл з Вашого портфоліо. Це – Ваш ефективний шлях до успіху!

Детальніше …

Tablett, auf dessen Bildschirm Helpdesk zu lesen ist.

 

Roter Kreis mit dem Telefonhörer

Аварійно-рятувальні служби

Ви повинні постійно бути на зв’язку, тому що відповідаєте за функціювання важливих технічних систем, надання послуг і т.ін. або хочете їх запропонувати за потреби? Ми з задоволенням приймемо дзвінки за Вас і переадресуємо виклики Вашим працівникам. Аварійно-рятувальні служби потребують перевірених кол-центрів із надійною командою – такою, яку може Вам запропонувати «МСФ МУЛЬТИКОЛЛ». 

 Детальніше …

КОНТАКТ З НАМИ! ▼