Рекламації, скарги та повернення товару

Кожна скарга – це шанс. Клієнт, що переносить свій гнів на папір чи бере до рук телефонну слухавку, є особливо цінним. Завдяки рекламаціям та скаргам Ви можете дізнатися, які процеси на підприємстві відбуваються небездоганно. При цьому дуже важливо, щоб Ваші клієнти відчули, що їх сприймають серйозно, і швидко змогли отримати правильну відповідь. Таким чином можна повернути навіть незадоволеного клієнта.

Eine Callcentermitarbeiterin nimmt vom Herrn aus dem Bringservice die Pakete ab und füllt entsprechende Papiere aus

 

Ми вислуховуємо Ваших клієнтів, аналізуємо їхні скарги, розпізнаємо потребу до змін у роботі, а Ви самі вирішуєте, який процес необхідно оптимізувати насамперед. За допомогою нашої детальної інформації Ви за короткий час зможете підвищити рівень якості обслуговування клієнтів. Успішно вирішені скарги дають стійкий позитивний ефект – Вас будуть рекомендувати іншим!

Заявки клієнтів по поверненню товару ми також опрацьовуємо для вас  протягом дня в рамках нашого повноцінного клієнтського сервісу. Першокласний клієнтський сервіс! Скористайтесь нашим 10-річним досвідом у сфері повернення товару. Ваші клієнти будуть вам вдячні!

 

КОНТАКТ З НАМИ! ▼