Представництво фірми та консалтинг за низькою ціною але з високою якістю!

Для виходу на ринки Чехії, Польщі та України Вам знадобляться представництво чи філія фірми, які б займалися такими формальностями, як ліцензії та авторизації, робили переклади, вивчали ринок, готували Ваші відрядження і т.ін. Початкові обсяги виробництва чи збуту невеликі, Ви ще не знаєте, чи буде успішним Ваш вихід на новий ринок, але вже стикаєтеся з високими цінами за оренду приміщення, послугами податкових консультантів. Вам не уникнути витрат на облаштування офісу філії, гарантування його безпеки, а ще додайте проблеми плинності кадрів, контролю результативності і т.ін. 

Представництво фірми за 990 євро на місяць бажаними для Вас іноземними мовами!

Скористайтеся нашою першокласною пропозицією, мінімізуйте свої ризики та витрати!

Ми пропонуємо Вам лише за 990 євро на місяць персонал із 40-годинним робочим тижнем та повну офісну інфраструктуру — ПК, принтер, телефон і сканер. Наш співробітник спілкується рідною мовою з Вашими партнерами, установами, службами і т.ін., а з Вами — німецькою або англійською мовами. Ви можете телефонувати йому за місцевим тарифом на австрійський чи німецький номер, а з місця — на локальний. У 990 євро уже входить оплата за всі телефонні розмови нашого офісу. Долучення до вашої ІТ- інфраструктури, як правило, також не проблема. Окрім того, Ваш новий секретар може виконувати для Вас інші види офісної роботи, адже він добре володіє німецькою мовою!

Згодом Ви завжди зможете заснувати свою філію, якщо Ваш вихід на ринок буде успішний і Ви будете певні, що залишитеся на ньому надовго.

 

КОНТАКТ З НАМИ! ▼